Привітання з Днем батька


Будь здоровим, мудрим, міцним, сильним, сміливим, впевненим у завтрашньому дні. Залишайся такою ж надійною опорою для сім’ї. З Днем тата!


Вітаю свого татечка з Днем батька! Папулю, хочу побажати тобі ніколи не старіти, а завжди залишатися таким же активним і життєрадісним. Нехай усе, чого тобі так сильно хочеться, обов’язково збудеться, а тобі завжди допоможу і підтримаю. Я тебе люблю!


Вітаю тебе з днем батька, хочу побажати тобі здоров’я та щастя. Нехай діти тішать тебе, і що б ти пишався ними, будь їм вірним другом і у відповідь отримай від них любов, відданість і взаєморозуміння!Тато — це не той, хто просто подарував життя. Тато — той, хто навчив правильно жити. Дякую тобі, рідний, за те, що ти завжди зі мною поруч. Ти моя опора і підтримка, і немає нічого надійнішого, ніж твоє міцне чоловіче плече. Я бажаю тобі тільки здоров’я і мільйони років життя. Я хочу, щоб ти завжди був поруч і в скрутну хвилину зміг дати слушну пораду. Будь завжди щасливий, мій коханий і найкращий тато!


Вітаю свого татуся з Днем батька! Тату, хочу побажати тобі ніколи не старіти, а завжди залишатися таким же активним і життєрадісним. Нехай все, чого тобі так сильно хочеться, обов’язково збудеться, а я тобі завжди допоможу і підтримаю. Я тебе люблю!


Будь здоровим, мудрим, міцним, сильним, сміливим, впевненим у завтрашньому дні. Залишайся такою ж надійною опорою для сім’ї. З Днем тата!Дорогий тату! Вітаю з Днем батька і бажаю тобі щастя, міцного здоров’я і щоб життя завжди було в радість. Будь вічно молодим і хай доля завжди винагороджує тобі за старання і працю! ***


Бути добрим батьком — відповідальна робота, і ти з нею справляєшся на всі сто! Ти – мій приклад для наслідування, моя опора і захист. Вітаю з Днем батька, любий тато, будь щасливий і завжди здоровий!


Вітаю з Днем батька! Бажаю завжди залишатися прикладом сміливості, мудрості, впевненості та сили. Бути батьком – справа складна, бажаю справлятися з нею на всі двісті відсотків!Тато, вітаю! Ти подарував життя, виховав і дав мені сили йти завжди вперед, ніколи не зраджуючи собі. Ти навчив мене усього того, що так важливо, навчив щиро любити, вірності дружбі, доброту і всепрощення. Я тебе дуже люблю і дякую небу, що воно вибрало саме тебе!


Дорогий тато, вітаю тебе з днем ​​батька! Ти справді заслуговуєш даного свята, і я хочу побажати тобі всього доброго, позитивного і найкращого. Бажаю сил, як у богатиря, щоб вистачало на всіх нас, цементного здоров’я, мішок щастя на додачу, багато різноманітного відпочинку, позитивних емоцій в колі твоєї родини та грошовий запас, природно нескінченний.


Дорогий тато, вітаю тебе з чудовим святом, з Днем батька! Ти завжди … 

Новини спорту