Привітання з Днем Ангела Тетяни

Моя дорога Танічка, з Днем ангела! Бажаю, щоб ти знаходила себе в усіх переплетіннях життя, досягаючи гармонії між своїми мріями і потребами. Нехай кожен день приносить тобі нові враження і пригоди, наповнюючи тебе життєвою енергією і розширюючи горизонти!


Тетяно, нехай ангел-охоронець ніколи не залишає вас! Бажаю, щоб його присутність створювала у вашій душі відчуття щастя, тепла й захищеності. Бажаю гармонії, душевного спокою та добробуту в усьому. Зі святом!


Дорога і мила Тетяна, вітаю тебе з днем ангела! Нехай в цей зимовий морозний день серце твоє буде оповите теплом і ніжністю. Бажаю, щоб кожна твоя мрія незабаром стала реальністю, а в душі постійно знаходилося місце для нових, солодких мрій. Нехай поруч будуть тільки найкращі люди, готові завжди тебе підтримати, зрозуміти та прийти на допомогу.З Днем Тетян вас, пані!
Будьте щасливі завжди і від любові рум’яні.
На січневий зимовий день свято випадає,
А у вас хай бузок в душах розквітає!


З Днем ангела Тетяні вітання шлю палкі,
Хай будуть твої кроки упевнені й легкі.
Думки твої хай будуть чистіші від сльози
Щоби в житті не було ні шторму, ні грози.


Тетяна, нині свято в тебе,
З Днем Ангела вітаю!
І це вітання у віршах
Тобі я відправляю.
Бажаю жити й не тужити,
Друзями завжди дорожити!
Хай Ангел твій тебе кохає,
Від лиха завжди вберігає!Вітаю тебе, дорога Тетянко, з Днем твого ангела! І оскільки ім’я Тетяна у нас асоціюється з молодістю, то я бажаю тобі вічної душевної юності. Щоб у будь-якому віці ти не втомлювалася веселитися, ризикувати, творити дива, дивуватись і любити.


Бажаю в День Тетяни великого кохання й міцної віри, світлих надій і доброти душі, щирих почуттів і розуміння з близькими, мудрих рішень і благих вчинків, світлих чудес


Дорога моя подружка, Тетянка! Вітаю тебе з Днем ангела, бажаю залишатися якомога довше такою ж яскравою і незвичайною, щоб ти знайшла свою любов і була щаслива. Адже ти цього варта!У цей день хочу побажати тобі, Тетяно, щоб твій ангел завжди тебе оберігав і допомагав тобі у всіх твоїх справах – домашніх і робочих, щоб усі твої починання були втілені в життя, щоб тобі завжди супроводжувалась удача, процвітання і успіх.


Я поспішаю привітати тебе з цим чудовим днем, Днем ангела! Бажаю тобі величезного і чистої любові, міцного здоров’я і здійснення всіх твоїх мрій та найзаповітніших бажань! Що б ти своєю світлою посмішкою як можна частіше висвітлювала наше життя. З днем Тетяни!


Тетяно, нехай твоє щастя ніколи не закінчується, а все, що ти для себе вирішила — здійснюється. А здоров’я і душевний спокій залишаються головними супутниками твого гарного настрою!Вітаю з іменинами! Тетяно, нехай ніколи не зникає світло Вашої душі, нехай буде в ній тепло, затишно та завжди багато місця для рідних людей, вірних друзів та радісних спогадів. Бажаю здійснення всіх мрій, здоров’я та сил.


Вітаю із Днем ангела! Нехай твоє щастя ніколи не кінчається, а все, що ти собі вирішила – здійснюється. Нехай здоров’я та душевний спокій залишаються головними супутниками твого життя!


Таня, вітаю з іменинами! Від щирого серця бажаю тобі щастя, любові, благополуччя. Нехай твоя покровителька свята Тетяна оберігає та захищає тебе, а поряд завжди будуть твої близькі та друзі. 

Новини спорту