Недорого суперника Toyota RAV4 від Subaru перетворили на незвичайну машину. Фото

Новий недорогий кросовер Subaru Forester 2025 модельного року раніше представили офіційно. Ця модель є суперником Toyota RAV4. Тепер автомобіль перетворили на незвичайну практичну машину.

Її показали на каналі Theottle у YouTube. Автор відео перетворив новий Subaru Forester на пікап. Виглядає незвично, але така машина здається практичною. У японської компанії свого часу було кілька пікапів у лінійці. Останній із них – Subaru Baja середини 2000-х років.

Прем’єра нового Subaru Forester 6 покоління відбулася у рамках автошоу у Лос-Анджелесі. Спереду з’явилася велика решітка, оздоблена чорним глянсовим пластиком. З боків – фари незвичайної форми. Задні ліхтарі поєднали тонкою горизонтальною смугою.

Загалом стиль можна назвати дуже геометричним, з великою кількістю прямих ліній та гострих кутів. Також увагу привертає велика кількість елементів із темного незабарвленого пластику.

Новинку представили з різними двигунами об’ємом 1,8 л, 2 л та 2,5 л. Також передбачено гібридну силову установку. Усі модифікації традиційно поставлятимуться з повнопривідною трансмісією.

Subaru Forester – недорога модель. Наприклад, у США за кросовер просять від 27 000 доларів за базове виконання. Можливо, зі зміною поколінь модель трохи подорожчає.

Раніше OBOZ.UA показував новий недорогий кросовер Chery зі вкраденим дизайном.

Джерело

Новини спорту